System monitoringu

Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów zabezpieczania budynków domowych i firmowych jest profesjonalny, rozbudowany system monitoringu. Oferowane przez nas systemy zabezpieczeniowe gwarantują nadzór najwyższej klasy – kamery zapewniają nagrania wysokiej jakości, dzięki czemu nic nie umknie ich uwadze. Dodatkowo, już sam widok zamontowanej na budynku kamery odstraszy potencjalnego włamywacza.

W zależności od rodzaju budynku, jego wielkości oraz ilości kamer i ich rozłożenia na terenie obiektu, naszym klientom oferujemy następujące typu monitoringu:

  • analogowy – jest to najstarszy rodzaj telewizji przemysłowej, coraz częściej wypierany przez urządzenia cyfrowe, do jego zalet można zaliczyć prostą konstrukcję i atrakcyjną cenę,
  • hybrydowy – opiera się na hybrydowym rejestratorze lub serwerze wizyjnym IP, urządzenia hybrydowe konwertują sygnał analogowy na cyfrowy,
  • IP – najnowocześniejszy rodzaj monitoringu oparty na protokole internetowym IP, umożliwia rozbudowę dużych systemów, do ich największych atutów należy bardzo wysokiej jakości obraz oraz brak konieczności łączenia każdej kamery z rejestratorem.

W naszej ofercie można znaleźć rejestratory wizyjne zewnętrzne i wewnętrzne, bezprzewodowe, z wyświetlaczem lub bez oraz z obiektywem lub bez obiektywu. Przed rozpoczęciem prac montażowych ważna jest bezpośrednia konsultacja klienta z naszymi pracownikami – poszczególne kamery różnią się parametrami, odpowiedni system monitoringu dobierzemy zatem do oczekiwań klienta i typu chronionego obiektu.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!