Klimatyzacja

Zarówno w budynkach firmowych, biurach, jak i mieszkaniach od kilku lat systemy klimatyzacji stają się coraz bardziej popularne. Z jednej strony wynika to z faktu, że obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama klimatyzatorów, nie ma zatem problemu ze znalezieniem odpowiedniego urządzenia, nawet mimo ograniczeń związanych z układem budynku i kształtem pomieszczenia. Z drugiej strony ludzie coraz częściej decydują się na założenie instalacji z powodów zdrowotnych – utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu ma bowiem wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na stan zdrowia.

Nasza firma specjalizuje się w montowaniu systemów klimatyzacji wszelkiego rodzaju – zarówno poręcznych urządzeń przenośnych oraz okiennych, jak również systemów split i multisplit: paneli ściennych, podsufitowych, przypodłogowych, kasetonowych czy kanałowych, które mogą pracować w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

Naszym klientom służymy wiedzą i doświadczeniem – chętnie doradzimy, który system będzie najbardziej odpowiedni do ich potrzeb: czy lepszy będzie montowany do konstrukcji stropu system podsufitowy czy klimatyzator kasetonowy, który najczęściej zastosowanie znajduje w biurach, sklepach i budynkach firmowych? Konkretne systemy posiadają specyficzne cechy, które w pełni można wykorzystać dopiero w określonych warunkach. Ważne jest staranne wybranie urządzenia i jego mądre użytkowanie. Wiele z dostępnych na rynku urządzeń jest bowiem wyposażonych w filtry powietrza i siatki trzymające kurz, co ma pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniu.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!