Projektowanie i instalacje systemów automatyki przemysłowej

Specjalizujemy się w wykonywaniu, instalacji i uruchamianiu maszyn i urządzeń, które pomagają w automatyzacji procesów przemysłowych. W wielu przedsiębiorstwach z Opola i Częstochowy zautomatyzowana produkcja jest już codziennością. Nie wszystkie jednak firmy w pełni wykorzystują możliwości automatyki, które przyśpieszają proces produkcyjny i pozwalają przedsiębiorcom na poprawę produktywności, sprawności, rentowności i w rezultacie podniesienie swojej konkurencyjności. Zastosowanie innowacyjnych i inteligentnych systemów technologicznych CAM-SAT opartych o zaawansowane układy sterujące oraz technologie teleinformacyjne przekłada się nie tylko na wzrost efektywności ekonomicznej jednostki gospodarczej, ale również wspomaga rozwój całej gospodarki narodowej.

Automatyka przemysłowa Częstochowa i Opole

Naważanie materiałów ekran automatyki - firma KAMIS

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie automatyki przemysłowej, począwszy od projektowania system automatyki przemysłowej konkretnych urządzeń, po instalację, montaż, integrację i dostosowanie nowych rozwiązań do istniejących już systemów informatycznych, a skończywszy na fachowej konserwacji i profesjonalnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty, które upoważniają nas do wdrażania układów zasilania i sterowania. Wszystkie projekty i technologie odpowiadają obowiązującym normom jakości i przepisom bezpieczeństwa. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług w Opolu i Częstochowie obejmuje następujące obszary i rodzaje czynności:

 • programowanie sterowników,
 • pneumatyka przemysłowa,
 • separacje materiałów sypkich,
 • przegląd, modernizacja i konserwacja maszyn,
 • opracowywanie dokumentacji elektrycznych do projektów.

Zautomatyzowana produkcja generuje wiele korzyści finansowo-ekonomicznych i produkcyjno-organizacyjnych, zarówno dla przedsiębiorstw z Opola i Częstochowy, jak i dla ich pracowników.

Systemy automatyki przemysłowej

Wśród najważniejszych korzyści, jakie przedsiębiorstwaotrzymują ze wdrożonych systemów automatyki i robotyki przemysłowej CAM-SAT należy wskazać przede wszystkim:

 • zwiększenie wydajności produkcji,
 • podniesienie konkurencyjności firmy,
 • wzrost poziomu jakości wytwarzanych wyrobów i stopnia ich zaawansowania technologicznego,
 • unowocześnienie parku maszynowego,
 • polepszenie bezpieczeństwa pracy,
 • poprawa rentowności.

Systemy automatyki przemysłowej CAM-SAT to również wymierne korzyści dla pracowników firm z Opola i Częstochowy.

Instalacja automatyki przemysłowej - jakie korzyści dla pracowników?

projektowanie systemów automatyki

Automatyzacja procesów biznesowych zapewnia wysoką jakość wykonywanej pracy w sposób powtarzalny, redukując błędy popełniane przez czynnik ludzki. W konsekwencji pracownicy firmy mogą skupić się na rozwiązywaniu innych problemów związanych z realizacją jej misji i celów strategicznych.

Wdrożenie zaawansowanych technologicznie projektów CAM-SAT powoduje także wzrost kompetencji zatrudnionych osób, które zostają przeszkolone do obsługi nowej, zautomatyzowanej maszyny czy linii produkcyjnej. Zwiększenie kwalifikacji kadry pracowniczej jest zatem naturalnym efektem uruchomienia urządzeń wyposażonych w nowoczesne systemy automatyki przemysłowej. Następuje również eliminacja ciężkiej pracy fizycznej, którą przejmują roboty i automaty. W rezultacie poprawie ulega bezpieczeństwo wykonywania obowiązków służbowych.

Skontaktuj się z nami w sprawach automatyki przemysłowej

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!