Wentylacja/Rekuperacja

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie ma jakość powietrza w pomieszczeniach, w których spędzamy większość swojego życia – budynkach mieszkalnych i firmowych, biurach, halach magazynowych i produkcyjnych. Nasza firma projektuje i wykonuje nowoczesne systemy wentylacyjne z możliwością rekuperacji, które przydatne są przede wszystkim w nowobudowanych domach, w których dużą wagę przywiązuje się do szczelności ścian.

System rekuperacji gwarantuje utrzymanie w pomieszczeniu możliwie najświeższego powietrza przez cały czas – wentylacja wciąga zużyte powietrze, filtruje je i z powrotem wywiewa. Powietrze, które wydostaje się z urządzenia z powrotem do pomieszczenia jest zatem czyste. Rekuperacja dodatkowo zapewnia odzysk ciepła z wyciąganego powietrza, co z znacznym stopniu obniża koszty ogrzewania domu.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – od przygotowania przez inżynierów indywidualnego projektu, przez montaż instalacji, do jej uruchomienia. Służymy również naszą wiedzą i doświadczeniem – w razie wszelkich wątpliwości i pytań udzielamy wskazówek, zaleceń i porad, dzięki którym możliwe będzie sprawne użytkowanie systemu przez długi czas. Nad całym procesem instalacji systemu kontrolę sprawują inżynierowie i doradcy.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy kompleksowe usług serwisowe w zakresie wentylacji i rekuperacji - przeprowadzamy między innymi przeglądy techniczne, naprawy systemów i wymiany części.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!