Podajniki wibracyjne

Jak zadbać o regulację procesu podawania materiałów sypkich? Pomocą służą podajniki wibracyjne. To maszyny, które są stosowane w środowiskach produkcyjnych. Poszczególne modele różnią się najważniejszymi parametrami. Tym samym można je dopasować do indywidualnych potrzeb produkcji. W naszej ofercie przygotowaliśmy warianty rusztowe, korytowe czy rurowe. Wyposażamy je m.in. w napęd elektromagnetyczny bądź bezwładnościowy.

Typy podajników wibracyjnych ze względu na materiał

Poszczególne warianty można przystosować m.in. do konkretnego rodzaju materiałów. Podajniki wibracyjne typu rurowego nadają się do surowców o dużych właściwościach pylących. Z kolei korytowe służą przede wszystkim do porcjowania składników. Natomiast do kruszarek stosuje się modele rusztowe. Sprawdzają się w obróbce skał, kamieni czy konglomeratów.

Wszystkie z nich projektuje nasz sklep internetowy. Jeśli chcesz wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych wymagań, już teraz zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów Cam-Set.

Dozowanie materiałów
 Podajnik wibracyjny typu rurowego
Dozowanie materiałów

Podajniki wibracyjne od Cam-Set

Czym wyróżniają się nasze urządzenia? W zależności od potrzeb mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt, czyli w dwubiegunowy zasilacz tyrystorowy oraz system odpylający. Wykonujemy je z wysokogatunkowych materiałów, które dają gwarancję bezpiecznej, precyzyjnej i szczelnej konstrukcji. Natomiast energooszczędne działanie podajników wibracyjnych w dużym stopniu redukuje koszty eksploatacji.

Projektując urządzenia, bierzemy pod uwagę kilka najważniejszych parametrów. Należą do nich wydajność podajników wibracyjnych, czyli ilość podawanego materiału na minutę czy też czas funkcjonowania bez konieczności uzupełniania części. Na podstawie m.in modelów 3D wykonujemy indywidualną wycenę projektu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Już teraz zapraszamy do kontaktu. 

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!