Systemy zabezpieczeń

Zarówno Twój dom, jak i prowadzone przez Ciebie przedsiębiorstwo w każdej chwili narażone są na potencjalną próbę włamania. W celu skutecznego odstraszenia nieproszonych gości oraz zminimalizowania ryzyka nieprzyjemnej sytuacji, warto zainwestować w nowoczesne systemy zabezpieczeń.

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu instalacji różnego rodzaju systemów przeciwwłamaniowych i alarmowych – z powodzeniem wykonujemy je zarówno dla obiektów mieszkalnych i domów, jak i dużych budynków firmowych i hal.

Zainstalowanie systemów bezpieczeństwa i zamontowanie ich poprzedzone jest konsultacjami między właścicielem obiektu a przedstawicielami naszej firmy – wspólnie omawiamy oczekiwania klienta, wysłuchujemy jego uwag, a następnie proponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem będą w największym możliwym stopniu odpowiadać jego oczekiwaniom. Po wykonaniu projektów i przedstawieniu ich klientowi przystępujemy do montażu.

Na naszą ofertę składają się między innymi:

  • kompleksowe systemy zabezpieczeń, które umożliwiają rozpoczęcie całej procedury alarmowej (odcięcie zasilania, zatrzaśnięcie drzwi i rolet oraz powiadomienie o włamaniu),
  • systemy kontroli dostępu, które monitorują dostęp do wyznaczonych w budynku konkretnych pomieszczeń,
  • domofony i wideodomofony umożliwiające podgląd na osoby zbliżające się do budynku,
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu – należą do nich urządzenia takie jak centrale alarmowe, czujki, czytniki i sygnalizatory.

Nasza oferta w każdym przypadku dostosowywana jest indywidualnie do klienta. Rodzaj instalowanych zabezpieczeń zależy od typu budynku, jego wielkości oraz konkretnych niebezpieczeństw na jakie jest narażony.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Adres

Lubliniec, Głogowa 2a
woj. śląskie
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!